Hizmetlerimiz

MİMARLIK

İÇ MİMARLIK

RESTORASYON

İNŞAAT

 

ANAHTAR TESLİM PROJELER

Uzun yıllar boyunca başarılı anahtar teslim projeler inşa etmektedir. Anahtar teslimin en avantajlı yönü tüm projenin tek bir kaynaktan yönetilmesidir. Anahtar teslim projeler, planlanan proje süresinin ve maliyetinin azaltılması bakımından önemlidir

Anahtar teslim projelerinde aşağıdaki üç ana başlık altında hizmet sunmaktayız; 


TASARIM

Müşteri odaklı konsept proje oluşturma, tasarım ve tüm uygulama çizimleri oluşturmayı kapsar. 

PROJE YÖNETİMİ

Projenin başından sonuna “işveren temsilcisi” olarak tüm tasarım, proje ve uygulama süreçlerinin zaman ve bütçe içinde kalarak istenilen kalitede bitirilmesini sağlamaktır. 

Projenin her aşaması, işveren için, ustalıkla en kaliteli imalat ve montajı sağlayacak şekilde rekabet oluşturularak fiyatlandırılıp bütçelendirilir. Projeler en ince detayına kadar tasarlanıp, detaylandırılarak, zamanında ve bütçenin içinde kalacak şekilde teslim edilir. 

PROJE UYGULAMA 

Anahtar teslimi ince yapı, sabit mobilya üretim ve montajı, hareketli mobilya üretimi, metal ve paslanmaz çelik imalatlar, yer kaplamaları, tavan kaplamaları ve aydınlatma gibi tüm dekorasyon kalemleri içine alan geniş bir alanda hizmet verilmektedir. 

Müşterilerimize özel projeler tasarlamaktan, projeyi sonuçlandırmaya kadar geçen tüm aşamalarda profesyonelleşmiştir.

Sunduğumuz bağımsız ve profesyonel Proje Yönetim hizmeti ile planlamadan idareye, organizasyondan kontrole tüm şüreçlere hakim olarak projenin hayata hızlı bir şekilde geçmesini sağlar. VAİZOĞLU’nun Proje Yönetim sistemi müşterinin projenin gidişatı üzerindeki kontrole müşteri ile birlikte çalışarak hakım bir çerçeve sunar; böylelikle müşteri proje ile ilgili hayati kararlarda sürekli bilgilendirilerek projeye tamamen dahil edilir. Proje Yönetim takımının her zaman odaklandığı ve ulaşmaya çalıştığı prensip ise uygun bütçe ile yüksek kaliteyi ve kısa zamanda yakalayabilmektir. VAİZOĞLU proje uygulamasını tüm yönleri ile yöneterek, mimari, metraj, statik mühendisliği, inşaat gibi birçok disiplin arasında koordinasyonu sağlar. VAİZOĞLU her koşulda, yaratıcı ve işlevselliği ile ihtiyaçları anlayarak, riskleri sıfıra indirgeyerek, maliyeti minimumda tutar ve değeri artırarak tüm disiplinleri yönetir.

RESTORASYON

VAİZOĞLU, korunması gerekli kültür varlığı niteliği taşıyan yapıları, bazı nedenlerle zarar görmüş, bozulmuş kısımlarının, o eserin niteliğine zarar vermeyecek bir yaklaşımla onarılması için gereken tüm projeleri, müdahale kararlarını, çizim ve raporlarla tanımlanması çalışmalarını ve uygulamaları titizlik ile çalışarak yönetir.

Tarihe tanıklık eden yapıların özgün biçimleri korunarak yaşatılması, bu eserlerin profesyonel bir ekip taradından koruma ilkeleri gözetilerek profesyonel disiplinler tarafından projeler doğrultusunda onarılması gerekmektedir

İNŞAAT

Toplumların bireysel gündelik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ve yine toplumsal refahı arttıracak birçok tesis ve tesislendirme inşaatın kapsamında yer almaktayız. Yapı ya da yapı çevresini, altyapı oluşturma, montaj işlemlerini sanat kurallarına uygun ve bütün projelerin teknik detaylarına ve imalar süreçlerine hakim olarak, büyük ölçekli inşaatlar kapsamındaki birçok görevi uzman ekipleri ile birlikte tecrübe ve teknik uygulama bilgisi sayesinde profesyonelce tamamlar. Yapı ve yapı çevresini oluşturma aşamasında inşaatın her bir kaleminde tek bir kontrol mekanizması olan VAİZOĞLU, bütün alt kalemleri proje ve uygulama bilgisi ile yönetirken zaman ve ekonomiyi bir arada tutarak çalışmalarını müşteri odaklı yürütür.

Bütün bu inşaat sürecinde üstün mimarlık tecrübesi ile bütün disiplinlerin projelerini en iyi şekilde okuyarak inşaatin her disiplinde hakim olur.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Siz de mevcut binanızı yenileyerek depreme dayanıklı, modern bir mimariye ve akıllı bina ve ekolojik özelliklerine sahip yeni bir yaşam alanına VAİZOĞLU güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Binalarınızı yenilerken hızlı dokümantasyon süreci, işlevsel, sanatsal mimarı ve üstün zaman planlaması ile inşaatlarınızı süresinde teslim ediyoruz. 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Ekran-Resmi-2019-12-09-19.05.05-1024x1021.png

VAİZOĞLU MİMARLIK RESTORASYON İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.

HİZMET KALEMLERİ

  • MİMARLİK VE İÇ MİMARLIK

Sanayi Yapıları Projeleri
Toplu Konut Projeleri
Villa Projeleri
Apartman Projeleri
Endüstriyel Yapı Projeleri
Hastane Projeleri
Okul Projeleri
Yaya Üst Geçit Projeleri
Kamu Binaları Projeleri
Otel Ve Alışveriş Merkezi Projeleri
Tarihi Eser Restorasyon Ve Restitüsyon Projeleri
Spor Salonu, Kültür Merkezi Ve Sosyal Alan Projeleri Park Projeleri

  • RESTORASYON

Cami Restorasyonları

1. Derece Ve 2. Derece Tarihi Eser Binaların Restorasyonları

Mevlevihane Restorasyonları

Tarihi Eser Kemer Ve Köprülerin Restorasyonları

  • İNŞAAT

Kamu Binaları İnşaatları

Otel Inşaatları

Kat Karşılığı

Taahhüt İşleri

Park Alanları Inşaatları

  • KENTSEL DÖNÜŞÜM
  • ASFALT

Asfalt Serim

Renkli Desenli Asfalt Uygulama

Asfalt Yama